Трійники гідроформовані перехідні

Трійники гідроформовані перехідні

Технологічні можливості заводу дозволяють виготовляти безшовні перехідні трійники в широкому діапазоні розмірів і нормативних документів.

Безшовні перехідні трійники виготовляються діаметром від 108 до 325 мм методом гідравлічного формування і можуть бути:

 • з вуглецевої сталі згідно ДСТУ ГОСТ 17376-2003 (виконання 2);
 • з корозійностійкої сталі згідно ДСТУ EN 10253-4: 2016.
Трійники перехідні гідроформовані
D, ммDN, ммТовщина стінки, ммВуглецева стальКорозійностійка сталь
133х108125х1004х4,     6×5,     8×6ДСТУ ГОСТ 17376-2003 (виконання 2)ДСТУ EN 10253-4: 2016
159х108150х100  4,5×4,     6×5,
219х159200х1506×6,    8×6,     10×8
325х219300х200 8×6,    10×8,   12×10

Гідроформовані перехідні (нерівнопрохідні) трійники: стандарти та характеристики

Трійник перехідний гідроформований використовується у трубопровідній системі для забезпечення можливості приєднати до основної магістралі бічні відгалуження. Під’єднання виконується зварюванням встик по торцях. Саме тому інша назва деталей — приварні. За допомогою використання таких сполучних елементів вдається якісно та безпечно розподілити технологічні потоки. Головна відмінність від рівнопрохідних деталей — у нерівнопрохідних (перехідних) виробів відгалуження завжди менше магістралі трійника за діаметром. Незалежно від того, якої конструкції застосовуються фітинги, середовище змінює свій вектор напрямку під кутом 90 градусів.

Особливості технології виробництва

Трійники для трубопроводів виготовляються зі сталевого трубного прокату методом гідроформінгу. Безшовна технологія передбачає подачу під великим тиском нагрітої рідини до труби, що знаходиться всередині рознімної матриці. Гаряче мастило або емульсія розпирає сталь зсередини. Така рідина практично не стискається, саме тому застосовується при виробництві фасонних деталей методом гідроформінгу. Стінки трубного прокату розтягуються, приймаючи конфігурацію, задану матрицею.

На відміну від зварної технології, виробництво фасонних деталей методом гідроформінгу дозволяє отримувати вироби, максимально відповідні 3D-моделі, розробленій інженерами під вимоги клієнта. Гідростатичний тиск, який деформує трубний прокат, забезпечує підвищену надійність і міцність готових сполучних елементів. Переваги технології:

 • отримання виробів із високими естетичними та функціональними властивостями;
 • скорочення додаткових операцій завдяки спрощенню конструкції;
 • виготовлення деталей будь-якої складної конфігурації, що характеризуються абсолютно точними розмірами й геометрією;
 • зменшення загальних витрат на виробництво фасонних деталей завдяки скороченню кількості спеціального обладнання.

Технологія гідроформінгу дозволяє виробляти перехідні трійники еталонної якості — гарантує відсутність на поверхні виробів надривів, тріщин, розшарування, вм’ятин й інших дефектів. Гідростатичний тиск, який деформує трубу, забезпечує той факт, що кожна окрема деталь витримує однаковий рівномірний тиск. Відповідно, технологія гарантує відсутність такого дефекту, як різностінність виробів.

Гідроформувальні вироби характеризуються підвищеною структурною міцністю, несхильністю до деформації й корозії, підвищеним рівнем жаростійкості, стійкістю до перепадів температурного режиму та впливу агресивних середовищ.

Сортамент і стандарти

Технологія гідроформінгу дозволяє виробляти перехідні трійники:

 • з різних матеріалів. З огляду на цю характеристику, розрізняють сталеві та нержавійні вироби. В основі перших — вуглецева сталь. Виробничий процес регламентується положеннями ДСТУ ГОСТ 17376-2003. В основі других — нержавійна сталь. Виробничий процес здійснюється відповідно до вимог ДСТУ EN 10253-4:2016;
 • у широкому асортименті типорозмірів. Діаметральний ряд містить перехідні трійники з D від 57 до 325 мм;
 • з різною товщиною стінок. Сортамент містить тонкостінні та товстостінні вироби. Товщина стінок — від 3 до 12 мм.

Методом гідравлічного формозмінювання виробляють перехідні трійники високого (понад 10 МПа) тиску. Діапазон робочих температур — від –70 до +450 градусів Цельсія. Перехідні трійники застосовуються для розгалуження магістралей з агресивними й неагресивними середовищами. Завод «ЮТЕМ-ТТ» проєктує й виготовляє гідроформовані сполучні елементи для нафто- та газопроводів, а також магістралей, використовуваних на хімічних і переробних підприємствах, у комунальному міському господарстві.

Переваги співпраці з виробником

Компанія «ЮТЕМ-ТТ» спеціалізується на виготовленні фасонних деталей для трубопроводів за безшовною технологією відповідно до вимог чинних стандартів якості. В активі підприємства — сучасне обладнання відомих світових машинобудівних брендів. Виробничий процес повністю автоматизований, що є запорукою отримання продукції еталонної якості. Клієнти мають можливість замовити виготовлення перехідних трійників під будь-які умови.

Переваги співпраці з заводом «ЮТЕМ-ТТ»:

 • ціни від виробника;
 • повний сортамент виробів, необхідних для прокладання трубопроводів будь-якої конструкції та призначення;
 • виготовлення стандартних і нестандартних (під замовлення) з’єднувальних елементів.

Пряма співпраця з заводом-виробником дозволяє купити в Києві та в інших регіонах України перехідні трійники для трубопроводів, технічні характеристики яких підтверджені сертифікатом відповідності. Доставка замовлення здійснюється до будь-якої точки країни за допомогою перевірених транспортних фірм. У разі потреби менеджери компанії «ЮТЕМ-ТТ» проконсультують вас з усіх питань. Звертайтеся!

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Замовити дзвінок

Телефон

Зручна дата

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення