Приварні гідроформовані рівнопрохідні трійники — сортамент і стандарти
Трійник рівнопрохідний гідроформований використовується в системі трубопроводу для під’єднання до основної магістралі бічних відгалужень, що мають однаковий діаметр з центральною трубою. Приєднання проводиться зварюванням встик по торцях. Внаслідок застосування трійника робоче середовище змінює свій вектор напрямку під кутом 90 градусів.
Як відбувається виробництво сполучних елементів
Для виготовлення рівнопрохідних трійників для трубопроводу застосовується безшовна технологія — метод гідроформінгу. Його суть така: до труби, що знаходиться всередині рознімної матриці, подається нагріта рідина, у ролі якої використовується мастило або емульсія. Остання характеризується тим, що в умовах високого тиску практично не стискається. Нагріта рідина розпирає сталеву трубу зсередини, внаслідок чого її стінки розтягуються та приймають конфігурацію, задану матрицею.
Технологія гідроформінгу дозволяє виробляти рівнопрохідні трійники еталонної якості та в широкому асортименті:
- без дефектів поверхні (надривів, тріщин, розшарування, вм’ятин, різностінності);
- точних розмірів і геометрії (готові вироби максимально відповідають 3D-моделі, розробленій інженерами під вимоги клієнта);
- будь-якої, навіть найскладнішої конфігурації, яка зазвичай вимагає більш дорогих і складних процесів. Технологія гідроформінгу забезпечує спрощення виробництва та скорочення операцій і, відповідно, зниження загальних витрат;
- з однаковою товщиною стінок. Гідростатичний тиск, що деформує трубну заготівлю, гарантує, що кожна окрема деталь витримує однаковий рівномірний тиск.
Технологія гідроформінгу підходить для виробництва приварних рівнопрохідних трійників для магістралей, використовуваних для транспортування агресивних і неагресивних середовищ. З’єднувальні елементи характеризуються підвищеною структурною міцністю, несхильністю до деформації та корозії, стійкістю до перепадів температурного режиму та впливу хімічних речовин.
Сортамент і стандарти
Завод «ЮТЕМ-ТТ» спеціалізується на виробництві приварних рівнопрохідних трійників методом гідроформінгу для трубопроводів різного призначення. З’єднувальні елементи мають такі характеристики:
- матеріал виготовлення — вуглецева або нержавійна сталь. У першому випадку виробничий процес регламентується положеннями ДСТУ ГОСТ 17376-2003, у другому — ДСТУ EN 10253-4:2016. Відповідно, розрізняють сталеві й нержавійні рівнопрохідні з’єднувальні елементи. Обов’язковою умовою при виготовленні безшовних виробів є відповідність стандарту довжини трійника, його висоти та товщини приєднувальної стінки;
- діаметр — від 57 до 325 мм. У рівнопрохідних трійників D відгалуження завжди дорівнює D магістралі трійника;
- товщина стінок — від 3 до 12 мм. З огляду на цю характеристику, розрізняють тонкостінні та товстостінні деталі;
- робочий тиск — до 16 МПа. Основна перевага гідроформованих трійників перед зварними виробами — можливість застосування у трубопроводах високого тиску;
- робоча температура — від –70 до +450 градусів Цельсія. Гідроформовані рівнопрохідні трійники використовуються при прокладанні нафто- та газопроводів, а також магістралей, використовуваних на хімічних і переробних підприємствах, у комунальному міському господарстві.
Експлуатаційний термін сполучних елементів залежить від умов зовнішнього та внутрішнього середовища. Ціна на виготовлення гідроформованих трійників формується з огляду на їх основні технічні характеристики: матеріал виготовлення, марку сталі, товщину стінок, діаметр.
Якість — пріоритет «ЮТЕМ-ТТ»
Завод проєктує та виробляє штамповані рівнопрохідні трійники для прокладання трубопроводів високого тиску. Комплектація магістральної системи витривалими деталями дозволить гарантувати її безпечну, комфортну та довговічну експлуатацію. Якщо вам потрібні нетипові деталі, звертайтеся — завод має великий досвід виготовлення стандартних і нестандартних перехідників.
Співпраця з компанією «ЮТЕМ-ТТ» дозволяє:
- отримати доступ до каталогу типових сталевих і нержавійних перехідників трубопроводів, які виробляються в широкому асортименті типорозмірів;
- замовити сертифіковану продукцію;
- отримати професійну консультацію;
- укомплектувати замовлення на одному складі, що дуже зручно для будь-якого підприємства, і в такий спосіб скоротити транспортні витрати;
- отримати ціни від виробника.
Звертайтеся за запитами на постачання або виготовлення під замовлення будь-якої кількості деталей із потрібними технічними характеристиками. Склад відвантаження готової продукції знаходиться в Києві. Доставка рівнопрохідних трійників по Україні здійснюється логістикою заводу або фірмою-вантажоперевізником, за межі країни — на індивідуальних умовах.