Фасонні деталі трубопроводів

З’єднувальні елементи трубопроводів: матеріали та сортамент

Фасонні деталі трубопроводів гарантують безпечну, коректну й комфортну експлуатацію магістральних систем. Тому до їх якості пред’являються підвищені вимоги. Конструкція магістралі містить як прямі ділянки, так і завороти, відгалуження. Фасонні деталі, або фітинги, призначені для з’єднання трубопровідних елементів у єдину систему. Завод «ЮТЕМ-ТТ» виробляє відводи, переходи, трійники для магістральних систем низького (0,1 до 1,6 МПа), середнього (1,60 до 10 МПа) і високого (понад 10 МПа) тиску. Продукція застосовується при транспортуванні пари й гарячої води, хімічних речовин, нафти та газу, деяких харчових продуктів. З’єднувальні елементи, що випускаються, сертифіковані стандартом ISO 9001: 2015.

Особливості виробництва

Виготовлення сполучних елементів для магістральних систем відбувається відповідно до норм техрегламенту обладнання, що функціонує в умовах тиску (Директива 2014/68 / EU PED), ОСТ і СОУ НАЕК «Енергоатом», ДСТУ. Виробничий процес передбачає:

  1. Застосування обладнання від провідних машинобудівних брендів (ROSLER, ESAB, BOMAR, MEBA, ATLAS COPCO, WETORI, COPIER, PAVALEX, PROMOTECH, REDDOT, «Бортек»). Завод оснащений за останнім словом техніки – токарно-фрезерними верстатами, машинами для розкрою та вальцювання листового металопрокату, ручними, напівавтоматичними й автоматичними зварювальними апаратами, пристроями для розкрою й оброблення трубних заготівель, камерами дробоструминного очищення поверхні, формувальними й гідроформувальними пресами, маркувальною та пакувальною технікою. Повна автоматизація виробничих ліній дозволяє випускати продукцію еталонної якості з абсолютно точними геометричними розмірами та прекрасними експлуатаційними характеристиками.
  2. Впровадження інноваційних технологій і застосування високоякісних матеріалів. Для виробництва фасонних деталей трубопроводів використовується сталь аустенітного та перлітного класів. Матеріал характеризується підвищеною структурною міцністю, хімічною інертністю, хорошим опором зносу.
  3. Застосування багаторівневої системи контролю якості продукції.

Компанія «ЮТЕМ-ТТ» проєктує та виробляє стандартні й нестандартні вироби, конструкції та труби для повного задоволення потреб паливно-енергетичної (ТЕС, АЕС), харчової, газової, нафтопереробної, добувної, хімічної, суднобудівної, машинобудівної та інших видів промисловості.

Характеристика сортаменту

Компанія «ЮТЕМ-ТТ» виробляє такі елементи трубопроводів:

  • відводи. Призначення деталей – забезпечення можливості плавної зміни напрямку трубопровідної системи. Каталог містить сталеві елементи, виготовлені за зварною (секторні) або безшовною (суцільногнуті) технологією. Перші випускаються з діаметрами від 133 до 1440 мм, другі – від 14 до 325 мм. В асортименті виробника – відводи з кутом вигину в 45°, 60°, 90°;
  • переходи. Їх функція – з’єднання труб двох різних діаметрів. У вертикальних трубопроводах використовуються концентричні переходи (вхідний і вихідний отвори розміщені на одній осі). У горизонтальних магістралях – ексцентричні (отвори передбачені на різних осях). Деталі, виготовлені за безшовною технологією, випускаються з d від 57 до 325 мм, зварні елементи – від 426 до 1440 мм;
  • трійники. Їх функція – забезпечення можливості під’єднання до основної труби додаткових відгалужень. Розрізняють трійники двох типів: перехідні та рівнопрохідні. У першому варіанті діаметри основного трубопроводу й бічного відгалуження різні, у другому – однакові. Каталог містить трійники в широкому асортименті типорозмірів: гідроформовані (d від 57 до 325 мм), зварні (d від 426 до 1440 мм);
  • точені вироби. Каталог містить фланці (для стикування запірної арматури з трубами) з d 50-1000 мм, заглушки (для закривання кінцевих отворів) з d 57-1020 мм, денця, бобишки, штуцери та підкладні кільця.

Ціни елементів трубопровідної системи залежать від матеріалу (марки стали – 10Г2ФБЮ, (08)12Х18Н10Т, 17Г1С, 20А, 09Г2С, 20С, 03Х17Н14М3, 13ХФА, 09ГСФ, 20ЮЧ, 15Х5М, 06ХН28МДТ, 12Х1МФ, 15Х5М-У, 10Х17Н13М2Т, 20ФА) і технології (зварна/безшовна, точіння) виготовлення, типу конструкції, товщини стінок, розмірів (D).

Якість – пріоритет «ЮТЕМ-ТТ»

Завод спроєктує та виготовить на замовлення деталі для технологічних трубопроводів відповідно до вимог чинних стандартів. «ЮТЕМ-ТТ» випускає міцні, витривалі елементи магістралей, які можуть експлуатуватися у складних умовах, тобто в агресивному середовищі та при рекордно високих/низьких температурах (від –70 до +450 градусів Цельсія).

Компанія пропонує замовити будь-яку гуртову партію фасонних деталей трубопроводів. В активі виробника – великі виробничі площі (цехові – 3850 м2, складські – 1590 м2). Склад відвантаження готової продукції знаходиться в Києві. Доставка по Україні здійснюється службою логістики заводу або фірмою-вантажоперевізником, за межі країни – на індивідуальних умовах.

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Замовити дзвінок

Телефон

Зручна дата

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення