Нестандартне обладнання

Нестандартне обладнання

Контейнери, резервуари, бункери, силоси

Компанія пропонує як комплексну поставку (виготовлення на замовлення по кресленнях і розмірам клієнта) і монтаж контейнерів, резервуарів, бункерів,  силосів для зберігання рідких і сипучих матеріалів як для внутрішньої так і для зовнішньої установки діаметр яких може становити від 1,79 до 5,36 м  із товщиною стінки до 25 мм., так і окреме виконання послуг, що включають в себе: проектування, виготовлення, встановлення теплоізоляції та обігріву, доставку, поставку технологічного обладнання, монтаж.

bak_800x450

Металеві баки та ємності (із товщиною стінки до 25 мм)  з нержавійки (AISI 304 і інші марки), вуглецевої сталі

Компанія пропонує як комплексну поставку (виготовлення на замовлення по кресленнях і розмірам клієнта) і монтаж баків та ємностей із товщиною стінки до 25мм, так і окреме виконання послуг, що включають в себе: проектування, виготовлення, встановлення теплоізоляції та обігріву, доставку, поставку технологічного обладнання, монтаж.

Конструктивно бак складається з корпусу, внутрішніх перегородок, заливної горловини. При необхідності виріб додатково комплектується патрубками, штуцерами,  кронштейнами для кріплення, мірною трубкою, кранами відбору проб, датчиками рівня наповнення, датчиками температури, зливними кранами, люками, оглядовими віконцями; перемішуючим пристроєм рамного, якірного, пропелерного, лопатевого видів і іншими.

Існують такі варіанти виготовлення ємностей:

горизонтальні і вертикальні ємності;
наземні і підземні ємності;
ємності з плоским, сферичним і конічним днищем;
ємності відкритого і закритого типу;
пересувні стаціонарні ємності;
одностінні ємності;
термоізольовані ємності.

Виготовляємо:

  • накопичувальні ємності; відкриті або закриті розширювальні резервуари для води, що використовуються в системах опалення;
  • ємності для харчових продуктів;
  • промислові мийні ванни;
  • ємності для сміття, будівельних відходів та ін .;
  • водонагрівальні (душові) баки; буферні ємності.
12

Промислові металеві димові труби, газоходи, окремі компоненти.

Компанія пропонує як комплексну поставку і монтаж димових труб, газоходів із товщиною стінки до 25мм, так і окреме виконання послуг, що включають в себе: проектування, виготовлення, встановлення теплоізоляції та обігріву, доставку, поставку технологічного обладнання, монтаж.

Проектування здійснюється індивідуально для кожного Замовника підбираючи оптимальний варіант виконання димових труб і газоходів, враховуючи всі побажання. При бажанні Замовника виготовимо димові труби з драбинами для підйому, опорними каркасами, з проміжними майданчиками для їх обслуговування, і з іншими видами додаткового технологічного обладнання. З урахуванням подальшої експлуатації димових труб, матеріал може змінюватися від нержавійки до оцинкованого металу з урахуванням особливостей їх подальшого використання.

13

Корпуси для обладнання  хімічної та харчової промисловості із нержавіючої сталі, а також окремі компоненти: мішалки, опори, люки, фланці.

Компанія за проектом (кресленнями) Замовника пропонує виготовлення корпусів  для реакторів, фермитизаторів, колонних хімічних систем  із товщиною стінки до 25мм, а також окремих  компонентів, як : мішалки, опори, змійовики.

Жолобові шнекові (гвинтові) живильники та транспортери

Компанія за проектом (кресленнями) Замовника пропонує виготовлення жолобових шнекових і транспортерів з нержавіючої чи  вуглецевої сталі з покриттям поверхні відповідно до конкретного застосування. Жолобові шнекові транспортери обладнано U-подібним або V-подібним жолобом з мінімум одним випускним патрубком, кінцевими пластинами на кожному кінці жолоба, шнековою спіраллю, що приварена до центральної труби, зі з’єднувальними втулками на кінцях, двома кінцевими підшипниками з ущільненнями валу, декількома проміжними підвісними підшипниками, в залежності від загальної довжини транспортера, а також кришками, що кріпляться на болтах. Обладнання оснащується мотор-редуктором відповідно до конкретного застосування.

В залежності від матеріалу, що транспортується, жолобові шнекові транспортери постачаються у різному виконанні. Можливі конфігурації обладнання:

Діаметр шнекаКрок шнекаДіаметр корпусуКут нахилу
від 148 до 300 ммвід 135 до 200 ммвід 168 до 325 ммвід 30° до 62°
31

Аспіраційне обладнання (циклони) та окремі компоненти  ( корпуса фільтрів)

 

 

Компанія пропонує виготовлення на замовлення по кресленнях і розмірам клієнта і монтаж циклонів призначені для очищення сухих повітряних потоків від різних видів незлиплого та не волокнистого пилу, корпусів фільтрів, буферних склади-основи під фільтр.

41

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Замовити дзвінок

Телефон

Зручна дата