Про завод

Компанія «ЮТЕМ-Технологічні Трубопроводи» входить до складу Групи компаній «ЮТЕМ» і спеціалізується на:

 • виготовленні та поставці елементів, деталей та блоків трубопроводів аустенітного та перлітного класів;
 • виготовленні нестандартних виробів, конструкцій та труб зі сталі аустенітного класу для споживачів в атомній та тепловій енергетиці, підприємств металургійної, нафтогазової, хімічної, харчової та інших галузей промисловості і ЖКГ;
 • виготовленні деталей та елементів трубопроводу АЕС групи А, В, С по ПНАЕ Г-008-89 і трубопроводу пару та гарячої води I-IV категорій.

Наша місія: виробництво продукту високої якості шляхом застосування перевірених вихідних матеріалів, сучасних технологій виробництва і контролю якості продукції.


Виробництво

Виробничі потужності заводу розташовані в цехах площею 3850 м² і на відкритих складах площею 1590 м², оснащених обладнанням:

 • для прийому матеріалів;
 • верстатами для виробництва токарних деталей;
 • обладнання для розкрою листових заготовок та вальцовки;
 • різки трубної заготовки і зняття фаски;
 • плазмової різки трубної заготовки;
 • орбітального зварювання і зварювання прямошовних труб;
 • дробеструйного очищення поверхонь;
 • цех нанесення антикорозійного покриття і упаковки готової продукції.

Завод оснащений обладнанням провідних світових машинобудівників:

ESAB (Швеція), PROMOTECH (Польща), MEBA (Німеччина), COPIER (Нідерланди), ATLAS COPCO (Швеція), PAVALEX (Чехія) та ін.

Персонал 

Співробітники компанії –  як основний стратегічний потенціал у розвитку нашого підприємства. Турбота про співробітників – обов’язкове правило нашого заводу. Ми пропонуємо комфортні умови праці, соціальні гарантії, конкурентоспроможну оплату праці, перспективу професійного та кар’єрного росту.

Наша команда складається з висококваліфікованих та відповідальних фахівців. Тільки згуртована команда професіоналів може забезпечити якісне і своєчасне виконання замовлень, починаючи від розробки конструкторської документації і закінчуючи відвантаженням готової продукції. На виробництві працює понад 75 фахівців різних спеціальностей, які постійно проходять навчання, підвищують свою кваліфікацію і, перш за все, мотивовані на досягнення спільної мети – задовольнити потреби своїх клієнтів на вищому рівні і забезпечити нульовий рівень претензій на будь-якому етапі виробництва.

Якість 

Керівництво та працівники заводу докладають всіх зусиль, щоб надати своїм клієнтам інженерні рішення і продукцію найвищої якості з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб кожного замовлення.

Технологічні операції максимально автоматизовані, що разом із запровадженою, сертифікованої на відповідність вимогам системи менеджменту якості ISO 9001-2015 забезпечує стабільно високу якість продукції, при цьому контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва, починаючи з моменту отримання матеріалів, комплектуючих і відвантаження готової продукції.


Продукція

элементы
блоки
прямошовные

Ми скорочуємо час монтажу трубопроводів і забезпечуємо якість, шляхом застосування сучасних технологій проектування і максимально можливого перенесення витрат праці з будівельного майданчика в заводські умови.