Про нас

Про нас

Компанія «ЮТЕМ-Технологічні Трубопроводи» спеціалізується на:

  • виготовленні та поставці Клієнтам елементів, деталей та блоків трубопроводів зі сталі аустенітного та перлітного класів у відповідності до вимог Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском (Директива 2014/68/EU PED), ДСТУ, ОСТ та СОУ НАЕК «Енергоатом»;
  • виготовленні нестандартних виробів, конструкцій та труб зі сталі аустенітного класу для споживачів в енергетиці, промисловості та ЖКГ.

Головною відмінністю продукції компанії є висока якість продукції, яка створюється на усіх етапах виробництва, починаючі від проектування, контролю напівфабрикатів та вихідних матеріалів, закінчуючи контролем технологічних операцій, контролем готової продукції та виконанням постачання Клієнтам.


Виробництво

Виробничі потужності заводу розташовані в цехах площею 3850 м² та на відкритих складах площею 1590 м², які оснащені:

  • приладами та обладнанням для виконання вхідного контролю матеріалів та напівфабрікатів;
  • токарно-фрезерувальним обладнанням;
  • обладнанням для розкрою та вальцовки листового металопрокату;
  • обладнанням для розкрою та обробки трубної заготовки;
  • зварювальним ручним, напівавтоматичним та автоматичним обладнанням;
  • камерами дробоструйної очистки поверхонь;
  • формовочними та гідроформовочними пресами;
  • маркувальним та пакувальним обладнанням.

Завод оснащений обладнанням провідних світових машинобудівників:

WETORI (Тайвань), REDDOT (Китай), БОРТЕК (Україна), RÖSLER (Німеччина), WELDOTHERM (Німеччина), MEBA (Німеччина), ESAB (Швеція), ATLAS COPCO (Швеція), PROMOTECH (Польща), COPIER (Нідерланди), PAVALEX (Чехія), BOMAR (Чехія) та ін.

Персонал 

Співробітники компанії — як основний стратегічний потенціал у розвитку нашого підприємства. Турбота про співробітників — обов’язкове правило нашого заводу. Ми пропонуємо комфортні умови праці, соціальні гарантії, конкурентоспроможну оплату праці, перспективу професійного та кар’єрного росту.

Наша команда складається з висококваліфікованих та відповідальних фахівців. Тільки згуртована команда професіоналів може забезпечити якісне та своєчасне виконання замовлень, починаючи від розробки конструкторської документації і закінчуючи відвантаженням готової продукції. На виробництві працює понад 75 фахівців різних спеціальностей, які постійно проходять навчання, підвищують свою кваліфікацію та, перш за все, мотивовані на досягнення спільної мети — задовольнити потреби своїх клієнтів на вищому рівні та забезпечити нульовий рівень претензій на будь-якому етапі виробництва.


Продукція

элементы
блоки
прямошовные

Клієнти

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Замовити дзвінок

Телефон

Зручна дата