Про нас

Про нас

Завод ТОВ «ЮТЕМ-ТЕХНОЛОГІЧНІ ТРУБОПРОВОДИ», що входить до складу Групи компаній UTEM, спеціалізується на:

  • виготовленні та постачанні Клієнтам елементів, деталей та блоків трубопроводів з титану та зі сталей аустенітного і перлітного класів відповідно до вимог Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском (Директива 2014/68/EU PED), ДСТУ, ОСТ та СОУ НАЕК «Енергоатом»;
  • виготовленні нестандартних виробів, конструкцій та труб зі сталі аустенітного класу для споживачів в енергетиці, промисловості та ЖКГ.

Головною відмінністю продукції заводу є висока якість продукції, яка створюється на усіх етапах виробництва, починаючи від проектування, контролю напівфабрикатів та вихідних матеріалів, закінчуючи контролем усіх технологічних операцій і вже готової продукції та виконанням постачання Клієнтам.


Виробництво

Виробничі потужності заводу розташовані в цехах загальною площею 3850 м² та на відкритих складах площею 1590 м², які оснащені:

  • приладами та обладнанням для виконання вхідного контролю матеріалів та напівфабрикатів;
  • токарно-фрезерувальним обладнанням;
  • обладнанням для розкрою та вальцювання листового металопрокату;
  • обладнанням для розкрою та оброблення трубної заготовки;
  • зварювальним обладнанням: ручним, напівавтоматичним та автоматичним;
  • камерами дробеструменевого очищення поверхонь;
  • формувальними та гідроформувальними пресами;
  • обладнанням для маркування та пакування.

Завод оснащений обладнанням провідних світових машинобудівників:

WETORI (Тайвань), REDDOT (Китай), БОРТЕК (Україна), RÖSLER (Німеччина), WELDOTHERM (Німеччина), MEBA (Німеччина), ESAB (Швеція), ATLAS COPCO (Швеція), PROMOTECH (Польща), COPIER (Нідерланди), PAVALEX (Чехія), BOMAR (Чехія) та іншими.

Персонал 

Фахівці компанії — як основний стратегічний потенціал у розвитку нашого підприємства. Турбота про співробітників — обов’язкове правило нашого заводу! Ми пропонуємо комфортні умови праці, соціальні гарантії, конкурентоспроможну оплату праці, перспективу професійного та кар’єрного зростання.

Наша команда складається з висококваліфікованих та відповідальних фахівців. Тільки згуртована команда професіоналів може забезпечити якісне та своєчасне виконання замовлень, починаючи від розроблення конструкторської документації і закінчуючи відвантаженням готової продукції. На виробництві працює понад 75 фахівців різних спеціальностей, які постійно проходять навчання, підвищують свою кваліфікацію та, перш за все, вмотивовані на досягнення спільної мети — задовольнити потреби своїх Клієнтів на вищому рівні та забезпечити нульовий рівень претензій на будь-якому з етапів виробництва.


Продукція

элементы
блоки
прямошовные

Клієнти

Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Замовити дзвінок

Телефон

Зручна дата