СИСТЕМА МЕНЕДЖМЕНТУ ISO 9001: 2015

СИСТЕМА МЕНЕДЖМЕНТУ ISO 9001: 2015

Шановні партнери! Компанія ЮТЕМ-ТТ успішно пройшла  сертифікацію системи менеджменту якості за стандартом ISO 9001: 2015.

Орган сертифікації – TÜV NORD.

ISO 9001 входить в серію стандартів ISO 9000 – це міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості підприємств і організацій. Ця сертифікація – запорука стабільної якості продукції, що випускається. Наявність сертифіката – високий ступінь гарантії для партнерів, замовників і споживачів.

Стандарти ISO 9001 були прийняті більш ніж 190 країнами світу.

Даний сертифікат дає гарантію нашим партнерам, що висновок будь-якого виду договорів здійснюється з організацією, яка стабільно працює, в якій є в наявності вся відповідна матеріально-технічна база. Керівництво і процес виробництва здійснюється висококваліфікованими кадрами і сучасною системою з управління якістю, яка відповідає міжнародним правилам стандартизації.

Сертифікат ISO 9001: 2015 дає нам можливість активно співпрацювати із зарубіжними компаніями і партнерами, тому, що наявність даного сертифіката передбачено у всьому світі для ведення стандартних ділових відносин і є обов’язковою умовою при укладенні зарубіжних контрактів і угод.

Повна інформація та сам сертифікат за посиланням iso 9001 : 2015


Зробити замовлення

Телефон

Вкладення

Замовити дзвінок

Телефон

Зручна дата